انجمن خیریه چهارده معصوم اهوز - امین نیکوکاران - پویش اهداء 450 گوشی یا تبلت به دانش آموزان یتیم و نیازمند

پویش اهداء 450 گوشی یا تبلت به دانش آموزان یتیم و نیازمند

پویش اهداء 450 گوشی یا تبلت نو و یا دست دوم به دانش آموزان یتیم و نیازمند

انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز برای جمع آوری کمک های مردمی و تامین نیازهای ۲۰۰۰ نفر از دانش آموزان یتیم و نیازمند در سال تحصیلی جدید ، این پویش را کلید زد.

عضو هیئت مدیره انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز با اعلام این خبر، گفت: این پویش به رسم ضرورت و برای جلوگیری از ترک تحصیل این عزیزان کلید خورده است تا با همراهی خیرین نیک اندیش گوشی هوشمند ویا تبلت برای 450 نفر از دانش آموزان یتیم نیازمند تهیه شود.

سخنگوی انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز ابزار امیدواری کرد تا با افزایش استقبال نیکوکاران و کمک های مردمی بتوان دانش آموزان نیازمند بیشتری را حمایت کرد.

عضو هیئت مدیره انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز در بخش دیگری از سخنان خود حمایت از دانش آموزان خانواده های تحت پوشش را از اقدامات مهم انجمن خیریه برشمرد و گفت: انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز از ابتدا و از دوران مهد کودک تا مدارج عالی علمی، کودکان و دانش آموزان را تحت پوشش قرار داده و با ارائه حمایت های تحصیلی از جمله خرید لوازم التحریر وکتب درسی وکیف و وکفش ولباس ، برگزاری کلاس های آموزشی فوق برنامه وتقویتی، کلاس های مشاوره تحصیلی و روانشناختی ، پرداخت هر نوع هزینه تحصیلی ، معرفی به آموزشگاههای طراز اول اهواز ، اردوهای درون وبرون استانی ، هزینه ایاب و ذهاب و..... در تلاش است تا بالاترین خدمات در اختیار این دانش آموزان قرار بگیرد.

نیزاری تاکید کرد: نتیجه حمایت های انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز از دانش آموزان تحت پوشش این بود که نیمی از کودکان ترک تحصیل کرده در حال حاضر جزو شاگردان ممتاز مدارس هستند و بالغ بر ۴۰۰ نفر از آنها هم موفق شدند وارد دانشگاه شده و در در دانشگاه های معتبر کشور مشغول به تحصیل شوند. همچنین تعدادی از این افراد نیز دانشجوی مقطع دکترا هستند.

وی تصریح کرد: در سال گذشته از جمعیت دو هزار نفری دانش آموزی و دانشجویی تحت پوشش ۷۵۰ نفر در مدارس خود ممتاز درسی شناخته شدند که برای آنها جشن ممتازان در یکی از سالن های بزرگ شهر برگزار شد. همچنین کتابخانه ای با ۱۳۰۰۰ جلد کتاب و مهدکودک نیز راه اندازی شد.

وی در پایان با بیان اینکه کمک های مردمی برای حمایت هر چه بیشتر از دانش آموزان تحت پوشش این انجمن ضروری است گفت: با توجه به شرایط آموزشی غیرحضوری وتهیه وسایل کمک آموزشی جدید ، مردم مهربان اهواز می توانند با مشارکت به هر مبلغ ویا اهداء گوشی هوشمند ویا تبلت نو دست دوم به آدرس سیمتری روبروی سقاخانه، این کودکان را یاری نمایند.
ضمنا کمک های نقدی خود در پویش را به شماره کارت 5892101167679535 بانک سپه انجمن خیریه واریز نمایند.

لینک خبر:

واتساپ: https://chat.whatsapp.com/JLHSGWMSv2LEWkO3C5Hx4w

تلگرام:  https://t.me/ahvaz14masoom/1820

 جهان نیوز: http://jahanakhbarnews.ir/?p=15283

تکاورنیوز: http://takavarnews.ir/?p=4172

ندای رسا: https://nedayrasa.ir/?p=3132